Vizyon & Misyon, Değerler


 

VİZYONUMUZ

Sektöründe lider, inovatif iş modellerine adapte ve çözüm odaklı bir marka olarak, global ekosistemde bulunan ülkemizin ihracat hedefleri doğrultusunda gerçekleşmeye devam eden ticari faaliyetlerini rekabet gücü, sürdürülebilir kârlılık ve müşteri memnuniyeti politikasıyla yürütebilmektir.

 

MİSYONUMUZ

MESBAŞ mevcut ve potansiyel faaliyet alanlarını müşteriler, çalışanlar ve paydaşlarına değer kazandırabilecek şekilde kârlı işletme perspektifinde; yerli ve yabancı şirketlerin dış ticaret ve lojistik faaliyetlerini etkin, verimli ve optimum düzeyde yürütebilmeleri amacıyla üst-alt yapı, teknik ve yasal ihtiyaçlarını deneyimli ekibiyle müşteri odaklı memnuniyet seviyesinde karşılamaktır.

Değerlerimiz

İş
Ahlakı
Teknoloji ve Değişim Adaptasyonu
Takım
Çalışması
Çözüm
Odaklılık
Sürdürülebilir Müşteri Memnuniyeti

MESBAŞ Değerleri «iş ahlakı» ile başlayıp, teknolojiye ve değişime adapte olan takım halinde sorunları çözmeye odaklı yapısı ile müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılan bir döngü içerisinde sürekli iyileştirme mekanizması şeklindedir.

Stratejimiz

Daha etkin ve çevik bir yönetim ile, mevcut kaynaklarını gelişen iş modelleri doğrultusunda uyumlu hale getirip 2022 -2024 periyodunda hedeflerine ulaşan bir "ŞİRKET" olmak ve bu durumu sürdürmektir.

400
600
3
37